Мультиметри ANENG - професійний інструмент

Саме в нашому магазині найбільший асортимент мультиметрів ANENG та найкращі ціни, поспішайте придбати якісний прилад.

ANENG - компанія, що спеціалізується на виробництві інструментів та приладдя для них. Виробляє професійні продукти за доступною ціною. Продукція бренду ANENG: багатофункціональні настільні мультиметри, цифрові мультиметри з сенсорним екраном, професійні цифрові мультиметри, струмові кліщі мультиметри, тестери розеток, тестери опору заземлення тощо і все це за ціною, в переважній більшості, нижчою ніж у конкурентів.

 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Aneng PN103 – струмові кліщі з функцією мультиметра для користувачів-початківців та професійних електриків.

Швидке замовлення

Струмові кліщі Aneng ST213 – оновлена версії популярної моделі струмовимірювальних кліщів ST212 від компанії Aneng

Швидке замовлення

ANENG SZ06 - цифровий мультиметр (тестер) що використовується для вимірювання змінної / постійної напруги, змінного / постійного струму, опору, ємності, напівпровідників тестів.

Швидке замовлення

Компактний цифровий смарт (розумний) мультиметр ANENG M167

Швидке замовлення

Професійний цифровий мультиметр з високою точністю вимірювань ANENG DM850.

Швидке замовлення

ANENG SZ305 - це портативний цифровий мультиметр, розроблений і виготовлений відповідно до міжнародних стандартів електробезпеки

Швидке замовлення

Великий екран, точність і швидкість вимірювань - основні параметри заради яких варто придбати ANENG SZ304

Швидке замовлення

Компактний цифровий осцилограф-мультиметр AOS02

Швидке замовлення

Aneng SZ302 - багатофункціональний тестер у гумовому футлярі, оснащений кнопкою пам'яті, звуковим зумером, світлодіодним індикатором, ліхтариком та функцією визначення фази.

Швидке замовлення

Мультиметр цифровий Aneng XL830L – з ручним перемикачем. Даний прилад загального призначення для важких умов експлуатації оснащений чітким РК-дисплеєм з синім підсвічуванням. Aneng XL830L має міцний гумовий кожух із вбудованою підставкою.

Швидке замовлення

Цифровий професійний мультиметр ANENG SZ08 з тонким корпусом та сховищем для щупів

Швидке замовлення

A3007 – це кишеньковий смарт-мультиметр із справжніми середньоквадратичними значеннями показань RMS.

Швидке замовлення

Мультиметр ANENG SZ02, відноситься до нової генерації мультиметрів, оснащених функцією TrueRMS та швидкодіючим АЦП, який забезпечує 9999 відліків, і швидкість вимірювань до 3 в секунду.

Швидке замовлення

Мультиметр ANENG A3008 професійний мультиметр-тестер (безконтактний індикатор напруги з мультиметром, цифровим дисплеєм, ліхтариком, звуковим сигналом та контактним щупом).

Швидке замовлення

Професійний мультиметр ANENG 620А з великим кольоровим екраном діагоналлю 4,77", призначений для вимірювання постійної та змінної напруги та струму, частоти, опору, ємності, звукового продзвлнювання ланцюгів живлення і напівпровідників, а також оснащений безконтактним детектором напруги (NCV), нульового" та "фазного" дроту, а також вимірюванням температури.

Швидке замовлення

ANENG ST212 - надійний і універсальний цифровий мультиметр, ідеально підходить як для професіоналів, так і для любителів.

Швидке замовлення

Мультиметр сенсорним ерканом ANENG 621A з вбудованим джерелом живлення - літієвий акумулятор.

Швидке замовлення

ANENG 682 Smart тестер мультиметр AC/DC NCV R/C/D/t/f Li-Ion

Швидке замовлення

ANENG Q1 – портативний, мультифункціональний прилад, який використовують професіонали та любителі для вимірювання AC/DC напруги, AC/DC струму, опору, ємності, частоти, температури, перевірки діодів, цілісності ланцюга, безконтактного детектування напруги NCV та середньоквадратичного значення (TrueRMS).

Швидке замовлення

Інтелектуальний цифровий мультиметр Aneng M113

Швидке замовлення

ANENG ST180 - струмові кліщі, виробництва компанії ANENG.

Швидке замовлення

ANENG ST211 - це портативний професійний вимірювальний прилад із рідкокристалічним кольоровим цифровим дисплеєм з підсвічуванням

Швидке замовлення

ANENG 681 за найнижчою ціною й найшвидшою відправкою

Швидке замовлення

ANENG ST184 є професійним вимірювальним приладом із рідкокристалічним дисплеєм і джерелом підсвічування.

ANENG - це більше, ніж просто мультиметри. Ми створюємо рішення, які допомагають нашим клієнтам ефективно виконувати свою роботу та досягати високих результатів. Наші мультиметри оснащені інтелектуальними функціями, зручними інтерфейсами та додатковими можливостями, що сприяють комфортному та продуктивному вимірюванню. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити своїх клієнтів потужними інструментами, які спростять їхню роботу та зроблять її більш ефективною.

Наші цінності полягають у партнерстві, інноваціях та задоволенні клієнтів. Ми прагнемо досягти відмінності у кожному аспекті нашої діяльності і відповідати потребам наших клієнтів. Наша команда експертів завжди готова надати професійну підтримку та консультації, щоб забезпечити найкращий досвід для наших клієнтів.

Обирайте ANENG для своїх вимірювань та контролю, і ми гарантуємо вам найвищу якість, надійність та інноваційні рішення. Разом ми зможемо досягнути великих речей та перевершити очікування. ANENG - ваш надійний партнер у світі вимірювань!

Бренд ANENG був заснований у 2012 році, присвячений дослідженням і розробкам, виробництву та продажу вимірювальних електротехнічних приладів, з сучасним дизайном і гарними технічними можливостями. Протягом багатьох років, у процесі безперервного розвитку та реформ, Aneng наважується на інновації, завжди дотримується прагнення до досконалості та прагматизму, зосереджується на вирішенні проблем клієнтів і забезпеченні безпеки користувачів. В даний час ANENG став одним з провідних виробників вимірювальних електротехнічних приладів. Продукція ANENG заснована на міжнародній системі якості ISO9001, більшість з яких експортується в Європу та Сполучені Штати та пройшла сертифікацію CE, UL, GS, CMC та інші. Є склади та логістика в Росії, Іспанії та Польщі. Більше професійних інструментів вимірювання та вигідні ціни, мета Aneng — забезпечити користувачів у всьому світі високоякісними та економічно ефективними продуктами.

В нашому інтернет-магазині 220.km.ua представлено широкий асортимент мультиметрів та тестерів компанії ANENG за найдоступнішими цінами в Україні з можливістю швидкої доставки за допомогою перевізників в любу точку країни.