Habotest - виробник професійних вимірювальних інструментів

Habotest є китайським брендом професійних вимірювальних інструментів (приладів), який належить компанії Dongguan Habotest Instrument Technology Co., Ltd з Дунгуаня (провінція Гуандун).

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Відкрийте для себе мультиметр Habotest HT125B – незамінного помічника у роботі з електричним та електронним обладнанням, який забезпечить максимально точні вимірювання.

Швидке замовлення

Habotest HT107D – прилад для перевірки правильності підключення електричних розеток. Дозволяє визначити правильність розведення живлення на розетки та визначити характер помилки.

Швидке замовлення

HABOTEST HT208D, струмові кліщі TrueRMS, AC/DC 1000A, напруга AC / DC 750/1000В

Habotest Instrument Technology Co., Ltd – це інноваційно-орієнтоване технологічне підприємство з більш ніж 20-річною командою досліджень і розробок, литтям під тиском, професійною виробничою лінією та можливостями складання. Зараз Habotest має понад сотню різноманітних патентів і поставив перед собою незалежну інноваційну мету досягти понад 100 авторизованих патентів щороку. Після 20-річного досвіду в галузі досліджень і розробок Habotest стандартизував свої системи управління та якості, отримавши стандарти безпеки ISO9001-2008 і ISO/TS16949, CE, IEC і запровадивши фінансові системи ERP.

Щоб забезпечити якісну продукцію та чудове обслуговування для всіх клієнтів, компанія Habotest завжди виробляє продукцію, яка відповідає галузевим стандартам, і створює унікальні інноваційні рішення в галузях, що швидко розвиваються.

Наразі Habotest розробляє вимірювальні прилади та прилади для промислового парку площею майже 10 000 квадратних метрів. Завдяки цьому новому об’єкту Habotest здатний повністю задовольнити потреби всіх клієнтів у всьому світі.

Продукція Habotest широко використовується в галузі від промислового встановлення електроніки, технічного обслуговування до DIY і щоденних домашніх потреб.