Продукція KAIWEETS в інтернет-магазині 220.km.ua

Компанія KAIWEETS виробляє інноваційні та сучасні вимірювальні прилади такі як тестери та мультиметри, теплові камери, автомобільні тестери, лазерні рівні та аксесуари.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Kaiweets KM601: багатофункціональний мультиметр з великим кольоровим РК-дисплеєм та автоматичними режимами роботи, детектором прихованої проводки, True RMS на 9999 вимірювань та ліхтариком

Швидке замовлення

Kaiweets KC602 Інтелектуальні цифрові струмовимірювальні кліщі, True-RMS, автоматичний вибір діапазону, змінний/постійний струм, функція NCV

Швидке замовлення

HT206D - струмові кліщі з функціями TrueRMS, NCV, LowZ, LPF,  виробництва компанії KAIWEETS

Компанія KAIWEETS була створена в 2018 році групою молодих гонконгських інженерів, які поділяють інтерес до доступних та високоякісних інструментів для електричних випробувань та аксесуарів для дому. Щоб вирішити це завдання працівники KAIWEETS зосередились на пошуку надійних інструментів для електричних випробувань та аксесуарів для дому, які були б доступними, розумними, екологічними та простими у використанні, щоб змінити правила гри, надавши молодим сім'ям та інженерам високоякісні інструменти для електричних випробувань за доступною ціною.

На сайті виробника знаходиться інформація про те, що при виробництві своєї продукції Kaiweets використовує тільки якісні та сучасні матеріали. Компанія гарантує, що кожен із виготовлених нею товарів проходить ретельну передпродажну перевірку, що гарантує якість та безпеку під час роботи з інструментом.