SINOTIMER

Виробник якісних та надійних програмованих таймерів, імпульсних блоків живлення, електронних реле та інтелектуальних PID контролерів температури та вологості.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Розумний пристрій на DIN-рейку який об’єднує в одному корпусі наступні прилади: автоматичний вимикач, діфавтомат, реле напруги, лічильник електроенергії з керуванням по Wi-Fi.

Швидке замовлення

Реле напруги та струму Sinotimer SVP718

Швидке замовлення

Реле контролю напруги Sinotimer STVP-932 63A змінного струму 380 В, 3 фази, захист від перенапруги, реле, вольтметр, монітори, захист від збою послідовності фаз

Виробник SINOTIMER належить компанії X&Y Auto, яка є піонером у сфері автоматизації цифрових програмованих таймерів, імпульсних блоків живлення, електронних реле та інтелектуальних PID контролерів температури та вологості. Розташований у місті Юецін, провінція Чжецзян, яке називають «електронною столицею» материкового Китаю.

З моменту свого заснування в 1999 році компанія X&Y Auto сформувала незалежну систему проектування та розробки, виробництва та продажу з певними правами інтелектуальної власності та великою кількістю національних патентів.

X&Y Auto має сучасне виробниче обладнання та низку спеціалізованих виробничих ліній, а також володіє потужностями з виробництва та обробки інструментальних форм.

X&Y Auto енергійно підтримує інновації, технологічні інновації та інновації в управлінні, забезпечує високу продуктивність для глобальних користувачів, інтелектуальні, енергозберігаючі електричні продукти та технічні послуги, стає провідним постачальником комплексних рішень.