Продукція Tomzn в інтернет-магазині 220.km.ua

Без зайвої сором’язливості можна стверджувати, що ми постачальник № 1 виробів компанії TOMZN в Україні. Для того щоб переконатись в тому просто порівняйте наші ціни з цінами на сайтах інших інтернет-магазинів, які стверджують, шо вони є офіційними постачальниками продукції компанії TOMZN.

Виробник сучасної та надійної електроніки для автоматизації та електрозабезпечення будинку. Саме на нашому сайті ви знайдете найширший асортимент виробів від TOMZN за найнижчими цінами в Україні.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Перемикач фаз TOMZN TOVPD3-63VAY та TOVPD3-63VAYA призначений для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220/230В 50Гц від однієї з фаз трифазної мережі

Швидке замовлення

Моделі 3-фазного реле напруги TOVPD3-63VAS та TOVPD3-100VAS мають можливість вибору режиму роботи синхронний/асинхронний (вимкнення всіх 3-ох фаз, при спрацюванні однієї / вимкнення лише однієї фази по якій було спрацювання)

Швидке замовлення

Zigbee розумний модуль TOMZN TOB9Z-63M з моніторингом – це розумний пристрій, який робить ваш будинок комфортним та безпечним

Швидке замовлення

2P DC, 600V DC, сонячний вимикач, автоматичний вимикач у литому корпусі, MCCB

Швидке замовлення

Реле напруги TOMZN TOVPD1-60-EC з функцією реле максимального струму з РК дисплеєм!

Швидке замовлення

Обмежувач імпульсних перенапруг TZG40-PV

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач на Din рейку постійного струму серії TOB7Z-63

Швидке замовлення

Новинка від компанії TOMZN дозволить віддалено контролювати та спостерігати за використанням електроенергії.

Швидке замовлення

Багатофункціональне WiFi реле TOMZN TOMPD-63WIFI призначене для вимкнення електроприладів за підвищеної або зниженої напруги мережі, а також у разі перевищення зазначеного струму навантаження та у разі витоку струму.

Швидке замовлення

Однофазний електролічильник SDM220-EC для підрахунку електроенергії в мережах змінного струму.

Швидке замовлення
TOMZN TOMPD-63LW Реле контролю напруги та струму з функцією ПЗВ та лічильника електроенергії з керуванням по Wi-Fi
Швидке замовлення

Модульний контактор – це контактор для комутації електричних кіл який має форму автоматичного вимикача. І може встановлюватись у модульних щитах.

Швидке замовлення

Багатофункціональне Wi-Fi реле TOMZN TOML-VA 85-300V 1-63A 50/60Hz

Швидке замовлення

Тижневий програмований таймер для замикання/розмикання електричного ланцюга згідно з встановленими інтервалами часу.

Швидке замовлення

Обмежувач імпульсної перенапруги (ПЗІП) TOMZN TZG 40-B, TZG 40-C, TZG 40-D — призначений для захисту розподільних ланцюгів житлових та громадських будівель від грозових та комутаційних імпульсних перенапруг.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TOB1Z-63 (двополюсний) застосовується для захисту ланцюгів постійного струму від перевантажень та коротких замикань.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TPNL DPNL 230 В 1P+N із захистом від перевантаження та струму короткого замикання RCBO MCB

Швидке замовлення

Реле контролю напруги TOMZN DDS238-VAP - це пристрій призначеній для постійного моніторингу значення напруги та струму, багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги або струму. 

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TOB1-63 призначений для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для неперіодичного вимкнення електроенергії на певних зонах електромережі.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TPN-32 призначений для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для неперіодичного вимкнення електроенергії на певних зонах електромережі.

Швидке замовлення

TOMZN TOB3L-32F - вимикач диференціального струму з функцією захисту від надструмів, 1P+N, номінальний струм на 25А та 32А, тип А, 18 мм, робочий струм 30мА, час відключення 0.1 сек. 

Швидке замовлення

TOMZN TOB1Z-125 призначено для захисту від великого струму та короткого замикання спеціально для мережі постійної напруги в мережі сонячних джерел живлення.

Швидке замовлення

Багатофункціональний лічильник електроенергії з індикацією:

Швидке замовлення

TOB8L-63WIFI Ewelink автомат лічильник електроенергії, ватметр диф.автомат

Yueqing Tongzheng Electric Co., Ltd. була заснована в 2002 році. З розвитком, компанія отримала новий бренд "TOMZN" і зосереджена на розробці, виробництві, торгівлі та обслуговуванні низьковольтних електроприладів.

Компанія TOMZN спеціалізується на виробництві автоматичних вимикачів диференціального струму (RCCB), мініатюрних автоматичних вимикачів (MCB), автоматичних вимикачів постійного струму, автоматичних вимикачів диференційного струму із захистом від перевантаження по струму, роз’єднувачів, аксесуарів до автоматичних вимикачів, пристроїв захисту від перенапруги – реле напруги, джерел живлення та автоматичних перемикачів.

Компанія TOMZN отримала низку сертифікатів, включаючи ISO9001, CE та CCC. Має сучасне виробниче, інспекційне та випробувальне обладнання та великі технічні потужності, а також є відділ прес-форм і відділ лиття під тиском.

Ми співпрацюємо з фабрикою Tomzn на хороших умовах, тому Ви зможете купити продукцію компанії Томзн за найкращими цінами та швидкою доставкою. Будь-який товар бренду Tomzn можна придбати через наш інтернет-магазин 220.km.ua. Якщо якоїсь позиції немає в асортименті сайту - її без проблем можна замовити: месенджерами або телефоном, а ми запропонуємо, виходячи з наших можливостей, ціни й терміни поставки.