TOMZN

Без зайвої сором’язливості можна стверджувати, що ми постачальник № 1 виробів компанії TOMZN в Україні. Для того щоб переконатись в тому просто порівняйте наші ціни з цінами на сайтах інших інтернет-магазинів, які стверджують, шо вони є офіційними постачальниками продукції компанії TOMZN.

Виробник сучасної та надійної електроніки для автоматизації та електрозабезпечення будинку. Саме на нашому сайті ви знайдете найширший асортимент виробів від TOMZN за найнижчими цінами в Україні.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Обмежувач імпульсних перенапруг TZG40-PV

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач у литому корпусі TOM7Z 1000V DC

Швидке замовлення

Новинка від компанії TOMZN дозволить віддалено контролювати та спостерігати за використанням електроенергії.

Швидке замовлення

Однофазний електролічильник SDM220-EC для підрахунку електроенергії в мережах змінного струму.

Швидке замовлення

Модульний контактор – це контактор для комутації електричних кіл який має форму автоматичного вимикача. І може встановлюватись у модульних щитах.

Швидке замовлення

Тижневий програмований таймер для замикання/розмикання електричного ланцюга згідно з встановленими інтервалами часу.

Швидке замовлення

Обмежувач імпульсної перенапруги (ПЗІП) — призначений для захисту розподільних ланцюгів житлових та громадських будівель від грозових та комутаційних імпульсних перенапруг.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TOB1Z-63 (двополюсний) застосовується для захисту ланцюгів постійного струму від перевантажень та коротких замикань.

Швидке замовлення

Перемикач TO219G 63A TOMZN - якісний та надійний продукт відомого виробника Tomzn.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TPNL DPNL 230 В 1P+N із захистом від перевантаження та струму короткого замикання RCBO MCB

Швидке замовлення

Tomzn TOWBC-2P-E - 1-x фазний ввідний автомат для квартири, магазину, офісу, і тд. Онлайн дистанційне керування.

Швидке замовлення

TOQ5-63/2P/3P/4P - 220 2-х, 3-х, 4-х полюсний автомат-перемикач введення резерву 63А від TOMZN

Швидке замовлення

Автоматичний захисний пристрій від перенапруги та зниження напруги відповідає стандартам модульної конструкції.

Швидке замовлення

Реле контролю напруги TOMZN TOVPD3-63VA - це пристрій призначений для постійного моніторингу значення напруги та струму, багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги або струму. 

Швидке замовлення

Реле контролю напруги TOMZN DDS238-VAP - це пристрій призначеній для постійного моніторингу значення напруги та струму, багаторазового захисту електромережі у разі понаднормового зниження або підвищення заданих значень мінімальної та максимальної напруги або струму. 

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TOB1-63 призначений для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для неперіодичного вимкнення електроенергії на певних зонах електромережі.

Швидке замовлення

Автоматичний вимикач TOMZN TPN-32 призначений для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для неперіодичного вимкнення електроенергії на певних зонах електромережі.

Швидке замовлення

TOMZN TOB3L-32F - вимикач диференціального струму з функцією захисту від надструмів, 1P+N, номінальний струм на 25А та 32А, тип А, 18 мм, робочий струм 30мА, час відключення 0.1 сек. 

Швидке замовлення

Багатофункціональне WiFi реле TOMZN TOMPD-63WIFI призначене для вимкнення електроприладів за підвищеної або зниженої напруги мережі, а також у разі перевищення зазначеного струму навантаження та у разі витоку струму.

Швидке замовлення

TOB8L-63WIFI Ewelink автомат лічильник електроенергії, ватметр диф.автомат

Швидке замовлення
TOMZN TOMPD-63LW Реле контролю напруги та струму з функцією ПЗВ, WiFi
Швидке замовлення

Багатофункціональне Wi-Fi реле TOMZN TOML-VA 85-300V 1-63A 50/60Hz

Швидке замовлення

2-полюсний Wi-Fi Пристрій захисту пернаппруги/струму з світлодіодним дисплеєм на Din рейку 220В до 63А Ewelink (середовище Sonoff) від TOMZN

Yueqing Tongzheng Electric Co., Ltd. була заснована в 2002 році. З розвитком, компанія отримала новий бренд "TOMZN" і зосереджена на розробці, виробництві, торгівлі та обслуговуванні низьковольтних електроприладів.

Компанія TOMZN спеціалізується на виробництві автоматичних вимикачів диференціального струму (RCCB), мініатюрних автоматичних вимикачів (MCB), автоматичних вимикачів постійного струму, автоматичних вимикачів диференційного струму із захистом від перевантаження по струму, роз’єднувачів, аксесуарів до автоматичних вимикачів, пристроїв захисту від перенапруги – реле напруги, джерел живлення та автоматичних перемикачів.

Компанія TOMZN отримала низку сертифікатів, включаючи ISO9001, CE та CCC. Має сучасне виробниче, інспекційне та випробувальне обладнання та великі технічні потужності, а також є відділ прес-форм і відділ лиття під тиском.